• banner nauka pl
  • banner service static3

АВТОГАЗ, ПРОДАЖ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ ГАЗОВОГО ОБЛАДНАННЯ НА АВТО

АВТОГАЗ, ПРОДАЖ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ ГАЗОВОГО ОБЛАДНАННЯ НА АВТО

 Ми пропонуємо:

- Встановлення газобалонного обладнання 2-го та 4-го покоління на автомобілі різних марок;

- Продаж газобалонного обладнання, а також комплектуючих для ГБО;

- Технічне обслуговування та ремонт газобалонного обладнання.

Гарантуємо кожному клієнту найвищу якість проведених робіт!

 Продаж та встановлення комплектуючих газобалонного обладнання

 

Яке газове обладнання вибрати для установки на автомобіль

    Нерідко автомобілісти встановлюють газобалонне обладнання на своє авто в цілях економії. Практика показує, що таким чином можна чудово економити фінанси. Загальновідомо, що газ значно дешевше бензину. Якщо ви плануєте таку модернізацію машини, нагальним стає питання: яке газове обладнання на автомобіль обрати? Від цього залежить продуктивність роботи ГБО і двигуна в цілому. Особливо необхідно бути вибірковим, якщо у вас сучасна модель з інжекторним двигуном.

   Що слід врахувати при виборі

    Перш ніж вирішити, яке встановити газове обладнання на автомобіль, дізнайтеся, чи є в безпосередній близькості від вас заправка метаном. У разі відсутності такої, або вона знаходиться досить далеко, розумніше буде вибрати варіант під пропан.

    Друге питання, яке слід з’ясувати: чи сумісне пропоноване обладнання з силовим агрегатом вашої машини. В іншому випадку часті поїздки до механіку вам забезпечені. Також важливо дізнатися та проаналізувати ціни на саме обладнання і послуги фахівця, який його буде встановлювати.

    Потім підрахуйте витрати, і вирішіть «чи варта шкурка вичинки». Якщо просто, коли ця модернізація окупиться.

   Переваги газового обладнання

    Серед власників автомобілів є різні думки щодо доцільності переобладнання. Ми пропонуємо розглянути «плюси», які дає це перетворення:

- Газ має високе октанове число, що виключає детонацію і це значно знижує навантаження на поршневу групу мотора, як результат, він працює в щадному режимі.

- Це паливо – мрія любителів екології. Вихлопи практично без вуглекислого газу, що більш ніж актуально в наших містах. І з працівниками ДАІ в цьому відношенні не буде проблем.

- Однієї заправки вистачає на більшу відстань (практично у два рази). Як правило, балони для установки за обсягом не відрізняються від бензинового бака. А значить, довше можна обійтися без заправки. Це особливо зручно під час далеких поїздок.

- Ресурс двигуна збільшується. На деталях не накопичується нагар і кіптява.

-Масло можна міняти набагато рідше, оскільки воно не так швидко втрачає свої властивості.

- Обладнання прослужить довгі роки без серйозних ремонтів. Найчастіше виникає необхідність заміни гумових елементів. Але при правильній експлуатації це необхідно робити не частіше одного разу на п’ять років.

- Двигун працює більш комфортно, без ривків. Пояснення більш ніж банально: газ значно краще з’єднується з повітрям для утворення горючої суміші.

          Краще газове обладнання

     Пропозицій на ринку чимало, від відносно дешевих варіантів до надійних, але і відповідно більш дорогих. В цьому питанні не завжди правильно орієнтуватися на поради друзів або учасників форумів в інтернеті. Можна почути розповіді про те, що достатньо придбати недорогий варіант, і працювати буде чудово, на жаль, але це не так.

    Різні автомобілі потребують у своєму специфічному газобаллоном обладнанні:

- 4 покоління: найсучасніші і підходять для автомобілів, обладнаних інжекторним двигуном. Електронний блок контролює розподіл послідовного упорскування газу.

- 3 покоління: трохи простіше, також оснащений електронним блоком, завдяки якому газ подається в колектор через емулятор форсунок, цим відрізняється від 1 і 2 покоління.

- 2 покоління: хоча і рекомендується для інжекторних авто все-таки більше підходить для карбюраторних.

- ГБО 1 покоління: механічна система з вакуумним керуванням для карбюраторних двигунів.

 

    Досвідчені фахівці вважають, що кращими є італійські виробники, наприклад, «Lovato», «Landi». Нерідко під виглядом відомих брендів пропонують менш якісні варіанти виробництва Арабських Еміратів або Туреччини. Але принцип однаковий - краще купувати комплекти одного виробника.

    Щоб не потрапити в халепу, можете попросити показати сертифікати заводу-виробника. Але є й інші, більш витончені методи «ведення» бізнесу. Частина устаткування пропонується італійське: редуктор, а деяке з важливих: клапана, перемикач палива та інші турецьких виробників. Звичайно ж, ви не можете знати маркування всіх комплектуючих. Щоб виключити проблему, нескладно зателефонувати в спеціалізований сервісний центр з продажу та продиктувати менеджеру маркування. Відповідь допоможе зробити вибір і виключити покупку підробки або дешевших комплектуючих.

         Основні вузли газобалонного обладнання:

- Газовий редуктор призначений виключно для малолітражок. Це є величезною перевагою, оскільки він повністю відповідає легковому автомобілю. Деталь невелика за розміром з електронним або вакуумним керуванням.

- Редуктор-випарник призначений для підігріву суміші бутан-пропану.

- Клапан електромагнітний бензиновий припиняє подачу бензину під час роботи двигуна на газі.

- Перемикач палива дозволяє робити необхідні маніпуляції прямо з салону.

- Ємність для газу буває різних розмірів і форми. Так що великий діапазон для вибору.

 

    Хоча в даний час дилери турецьких заводів пропонують «смачні» варіанти за прийнятними цінами, і при цьому говорять про те, що їх продукція нічим не гірше італійських аналогів. Але вам вирішувати ? купувати високоякісний оригінал або ГБО турецького виробництва.

    Важливе уточнення: обладнання на метані не може бути недорогим апріорі, воно дороге, але і надійне. Тому якщо вас будуть переконувати в зворотному, не вірте. На пропані купівля ГБО обійдеться власникові практично в два рази дешевше попереднього варіанту.

0.0/5 оценка (0 голосов)