• PVS UKRAINE Banner2 450x140

ДЕРЖАВНА ВИЩА СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКА ШКОЛА В ПЕРЕМИШЛІ (ПОЛЬЩА)

ДЕРЖАВНА ВИЩА СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКА ШКОЛА В ПЕРЕМИШЛІ (ПОЛЬЩА)

     В Державному Східноєвропейському Університеті в Перемишлі, який динамічно розвивається навчання на гуманітарних, суспільних та мистецьких напрямах триває 3 роки і закінчується отриманням звання ліценціата (відповідник українського бакалавра), а на технічних напрямах (мехатроніка, інженерія середовища, безпека та виробництво продуктів харчування) – 3,5 роки, інженерія транспорту та логістики - 4 роки, а випускники отримують звання інженера. Для поступлення у вуз вимагається закінчення середньої освіти та отримання атестату зрілості, необхідного для зарахування в число студентів українських вищих навчальних закладів.

    Абсольвенти, після закінчення ДСУ отримують диплом міжнарожного зразка, який визнається  в державах Прибалтики, Західній Європі, США та Канаді, то можуть продовжити навчання на рівні ІІ ступеня (магістратура) в довільно вибраному вищому навчальному закладі Польщі та інших державах Європейського Союзу без вступних іспитів. Навчання відбувається на польській мові.

    Академічні кадри ДСУ – це професори, доктори наук, інженери та мистецтвознавці з багатьох шанованих університетів та політехнік в Польщі та за її межами, між іншим з Кракова, Любліна, Жешова та Варшави.

    В рамках практик навчальний заклад пропонує участь в Міжнародному Економічному Форумі в Криниці, а крім цього закордонні практики та стажування з програми Erasmus + (між іншим в Португалії, Греції, Туреччині, Австрії, Словаччині та Словенії).

    Студенти, що мають Карту Поляка або дозвіл на постійне проживання на території Польщі навчаються безкоштовно з правом отримання соціальних та наукових стипендій від навчального закладу та інших полонійних і міністерських установ.

 

https://www.facebook.com/pwsw.przemysl/

 

0.0/5 оценка (0 голосов)
курси | навчання | польша | Університет