• PVS UKRAINE Banner2 450x140

КУЛЬТУРНО-ПРОСВІТНИЦЬКИЙ ЦЕНТР ІМ. ЮЛІУША СЛОВАЦЬКОГО ПОЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

КУЛЬТУРНО-ПРОСВІТНИЦЬКИЙ ЦЕНТР ІМ. ЮЛІУША СЛОВАЦЬКОГО ПОЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

KULTURALNO-OŚWIATOWE CENTRUM im.I.Słowackiego Wspólnoty Polskiej miasta Chmielnickiego

    Культурно-Просвітницький Центр ім.Юліуша Словацького був заснований в серпні 2010року в м.Хмельницькому. Основна мета діяльності Центру – відродження польської культури, історії та традицій, а також вивчення польської мови.

    При Центрі діють: суботньо-недільна школа польської мови, в якій мають змогу навчатися діти від 1 до 11 класу, а також молодь, якаб хотіла навчатись у сусідній державі., також ляльково-театральний гурток, де діти і молодь мають змогу власноруч виробляти ляльки, з якими потім виступають, а також готувати вистави на польській мові..Також маємо гурт «РОЗМАРИН» в якому співають 12 чоловік.

    Співпрацюємо в Польщі з Шльонским воєводством. Наші діти мають можливість хоча б раз в року побувати в Польщі,подихати європейським повітрям, побачити усю красу сусідньої держави на власні очі.

    Є плідна співпраця з багатьма вищими учбовими закладами Польщі, де після наших курсів молодь має всі можливості навчання у Польщі.

    КПЦ- чи не єдиний центр у Хмельницькому,який пропонує спеціальнц підготовку в отриманні Карти Поляка. Ми компетентно консультуєм,заповнюємо анкету, а також кваліфіковано підготовим Вас до зустрічі з Консулом.

    Також маємо курси польської мови для дорослих,готуємо до зустрічі з Консулом на розмову в справі Карти поляка.

    Запрошуємо до нашого Центру всіх бажаючих – як дітей і молодь, так і дорослих..

0.0/5 оценка (0 голосов)
курси | мовні курси | навчання | польша