• banner nauka pl
  • banner service static3

МІРІНА, nail studio

МІРІНА, nail studio

Графік роботи: з 9:00 до 19:00

    Ми надаємо великий спектр послуг: нарощування та корекція нігтів, манікюр, покриття нігтів системою гель- лак, педикюр, парафінотерапія, корекція і окрашення брів.

    У нас працює команда високопрофесійних спеціалістів, кожний з яких регулярно підвищує свою кваліфікацію, відвідує семінари, майстер-класи, професійні виставки, а також бере участь в професійних конкурсах. Ми дбаємо про безпеку своїх клієнтів. Саме тому у нас розроблена система індивідуальних пилок, а інструменти стерелізуються після кожного клієнта, поверхні, руки майстрів обеззаражуються антисептиками. У роботі використовуються виключно високоякісні матеріали від лідерів світової індустрії краси в професійній сфері. І звичайно ж ми турбуємось про Ваш комфорт починаючи з таких важливих речей як місцезнаходження та оформлення салону, закінчуючи наявністю доступу WiFi та можливістю насолодитись чашечкою ароматної кави.

    Запрошуємо Вас в студію манікюру Mirina, де Ви не тільки переконаєтесь в існуванні всіх перерахованих переваг, але і будете приємно здивовані вартісттю наших послуг. Курсы какие мы проводим: маникюр+гель-лак,дизайн гель-лаком,наращивание акрилом и гелем,наращивание ресниц.

    Наш салон предоставляет все материалы и моделей,помощь в выборе инструмента.

    После окончания учёбы выдаётся диплом.

Фото

0.0/5 оценка (0 голосов)
курси | навчання | салон | салон краси
  • nikolbaner