• PVS UKRAINE Banner2 450x140

МІЖНАРОДНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ КРАКІВСЬКОЇ ПОЛІТЕХНІКИ

МІЖНАРОДНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ КРАКІВСЬКОЇ ПОЛІТЕХНІКИ

Міжнародний Центр Підготовки Краківської Політехніки 

Міжнародний Центр Підготовки Краківської Політехніки

Ведучий осередок підготовки для студентів з-за кордону


    
Центр (MCKPK) є одним з шести осередків підготовки у Польщі, акредитованих у Міністерстві науки та вишої освіти. Міністерство щороку спрямовує до нас кількадесят стипендіатів Уряду Республіки Польщі.

    Центр також самостійно здійснює набір кандидатів на навчання в Польщі. Щороку приймаємо понад 100 іноземців з кількох десятків країн світу. Найбільшу групу складають студенти з України.

    Підчас річних підготовчих курсів, Студенти MCK PK вивчають спеціалізовану мову, належним чином пристосовану для обраної ними галузі навчання, а також закріплюють знання з предметів точних або гуманітарних наук. Опрацьовані у MCKPKметодики навчання дозволяють напрочуд швидко опановувати мову та вирівнювати відмінності у програмах та рівнях навчання.

    Центр проводить підготовчі курси до навчання на усі ТЕХНІЧНІ, ЕКОНОМІЧНІ, ГУМАНІТАРНІ ТА МИСТЕЦЬКІ напрямки навчання. Ми є єдиним осередком в Польщі, який пропонує спеціальні курси для абітурієнтів архітектурних напрямків навчання.

    Забезпечуємо місце у гуртожитках Краківської Політехніки. Спрощуємо контакт з навчальними закладами і представляємо наших студентів при вступі. Для громадян України створили спеціальні умови фінансування курсів.

0.0/5 оценка (0 голосов)
курси | навчання | польша