• posmishka 2019
  • Посмішка успіху

Шановні відвідувачі сайту!

Представляємо Вашій увазі Інформаційно-пошуковий портал “ЗОЛОТА ХМЕЛЬНИЧЧИНА”.

Портал є основою для друкованої версії щорічного телефонного довідника підприємств, організацій та установ міста Хмельницький та Хмельницької області “ЗОЛОТА ХМЕЛЬНИЧЧИНА”.

На порталі “ЗОЛОТА ХМЕЛЬНИЧЧИНА” проводиться постійне оновлення інформації про підприємства, організації та установи міста Хмельницький та Хмельницької області.

Важлива особливість — це регіональний ресурс, на сайті розміщено інформацію виключно про підприємства міста Хмельницький та Хмельницької області.


Ми пропонуємо надійну та повну базу підприємств, з можливістю пошуку за алфавітом, назвою, адресою, телефонами та видами діяльності підприємств.

Якщо знайдена Вами інформація не відповідає дійсності, просимо повідомити про це, з метою негайного виправлення.

Зв'язатися з нами можливо будь-якими доступними для Вас засобами: інтернет (e-mail, або через сайт), поштою, телефоном.

Шановні клієнти та користувачі “Золотої Хмельниччини”, процес поповнення та оновлення інформації відбувається постійно і направлений на економію Вашого часу та коштів, надаючи точну та потрібну Вам інформацію.

Редакція довідника “ЗОЛОТА ХМЕЛЬНИЧЧИНА” залишає за собою право відмовити у додаванні інформації, якщо вона є неправдивою або порушує діюче законодавство України або права користувачів.

Правила розміщення інформації на сайті «золотахмельниччина.com.ua»

 Інформація, надана для розміщеня на сайті «золотахмельниччина.com.ua», може бути не розміщена адміністрацією сайту без попередження у разі порушення хоча б однієї із зазначених нижче правил.

 Забороняється розміщувати:

    1. Інформацію про товари і послуги, заборонену до розповсюдження чинним законодавством, включаючи, але не обмежуючись інформацією про продаж / поширенні:

вогнепальної зброї;
наркотичних засобів;
дипломів освітніх установ;
лікарняних листів.

    2. Незаконно отриману приватну та конфіденційну інформацію.

    3. Інформацію, що порушує авторські права третіх осіб, патентне право, комерційну таємницю, копії сайтів або окремо взяті сторінки, зображення і тексти, розміщені в інтернеті, якщо копіювання заборонено власниками оригіналу.
   4. Інформаційні тексти з використанням розрядки (написання слів з пробілами між б у к в а м і), використанням слів, набраних ВЕЛИКИМИ літерами. Виняток становлять абревіатури.
   5. Інформацію, не пов'язану з веденням господарської діяльності, включаючи, але не обмежуючись:

особисті фотоальбоми;
фан-клуби футбольних клубів;
фан-клуби музичних груп;
інформаційні сайти;
сайти для спілкування;
ігрові сайти.

    6. Інформацію про інших користувачів (юридичних і фізичних особах-підприємцях), які вже представлені на порталі.
   7. Інформацію, пов'язану з розповсюдженням будь-якого виду порнографії, інформацію про послуги сексуального характеру або іншу подібну інформацію, що носить сексуальний характер.
   8. Спам, шкідливі програми, призначені для порушення нормального функціонування або знищення інших програм, серійні номери до комерційних програмних продуктів і програми для їх генерації, засоби для одержання несанкціонованого доступу до платних ресурсів в інтернеті, а також посилання на таку інформацію.
   9. Інформацію про програми винагороди користувачів за натискання на рекламні оголошення, пропозиції про виконання пошуку, перегляді сайтів або читанні листів, інформацію про рекламу заробітку в інтернет.
   10. Інформацію, пов'язану з пропагандою насильства, ненависті, расової ворожнечі, наклепом або образою третіх осіб або організацій.
   11. Заборонено використовувати спам-розсилки, в яких міститися посилання на портал, а так само сайти, створені на платформі порталу.
   12. Інформацію про користувача, яка не відповідає дійсності.
   13. Оголошення про продаж товарів або послуг від приватних осіб.
   14. Розміщувати інформацію про товари і послуги, які підлягають обов'язковій сертифікації або реалізація яких вимагає наявності спеціального дозволу, ліцензії, у разі відсутності відповідних сертифікатів, дозволів, ліцензій.

 

Угода користувача

   Сайт «золотахмельниччина.com.ua» надає послуги на умовах, описаних у цьому документі. Угода може бути змінена без попереднього повідомлення.      

   Моментом укладення цього користувальницької угоди вважається момент будь-якої взаємодії користувача з сайтом. Справжнім користувачі підтверджують свою згоду з усіма умовами угоди.
      Опис послуг
   Сайт «золотахмельниччина.com.ua» надає послуги, що дозволяють користувачам отримувати інформацію про фірми, підприємства та установи м. Хмельницький і Хмельницькій області на сайті. Передача інформації на сайт відбувається через форму «Додати підприємство» уповноваженою особою, керівником або власником.

       Вартість послуг
Увага!

З 1 липня 2018 року змінено умови розміщення інформації на сайті "Золота Хмельниччина". 

   
   Додаткові послуги надаються за плату, розмір якої встановлюється Адміністрацією «золотахмельниччина.com.ua» на окремих умовах, а саме -

"Бізнес" - 1500 грн. на рік (розгорнута сторінка з фото., філіями та відео);

"Преміум"-2000 грн.
    

Обов'язки користувача
  При заповненні «Додати підприємство» Ви зобов'язані надати правдиву, точну і повну інформацію з питань, пропонованих у формі реєстрації і підтримувати цю інформацію в актуальному стані. У разі надання невірної інформації, «золотахмельниччина.com.ua» має право призупинити або скасувати надану Вами інформацію і припинити надання послуг.
   Не використовувати самостійно або із залученням третіх осіб надання послуг та / або можливості сайту «золотахмельниччина.com.ua» в цілях, які можуть бути кваліфіковані як порушення прав третіх осіб на об'єкти інтелектуальної власності, недобросовісна конкуренція, інше порушення закону. Не здійснювати дій, які впливають на нормальну роботу сайту «золотахмельниччина.com.ua», є його недобросовісним використанням.
       Обмеження на вміст
   Публікація інформації на сайті «золотахмельниччина.com.ua» повинна відбуватися в повній відповідності з Правилами розміщення інформації на сайті «золотахмельниччина.com.ua».
   Адміністрація «золотахмельниччина.com.ua» не здійснює обов'язкової перевірки розташовуваної користувачем інформації.
   Адміністрація «золотахмельниччина.com.ua» не несе відповідальності за помилки, неточності, упущення які були допущені при розміщенні інформації, а також будь-які матеріальні чи нематеріальні збитки, що виникли у зв'язку з цим.
   Адміністрація «золотахмельниччина.com.ua» не несе відповідальності за використання (як правомірне, так і неправомірне) третіми особами інформації, розміщеної на «золотахмельниччина.com.ua», включаючи їх відтворення та розповсюдження, здійснені як в рамках «золотахмельніччіна.com. ua », так і іншими можливими способами.
   Вся розміщена на сайті інформація вважається власністю розмістили її користувачів до тих пір, поки не буде підстав вважати інакше. Користувачі «золотахмельниччина.com.ua» не отримують жодних прав на використання інформації, розміщеної іншими користувачами і несуть повну відповідальність перед власником інформації за неправомірне використання.
       Обмеження відповідальності
   Послуги на сайті «золотахмельниччина.com.ua» надаються «як є».

  Адміністрація «золотахмельниччина.com.ua» не гарантує збереження розміщеної користувачем на «золотахмельниччина.com.ua» інформації.
Користувачам платних пакетів послуг Адміністрація «золотахмельниччина.com.ua» гарантує періодичне збереження (резервування) інформації, розміщеної користувачем на сайті. Адміністрація «золотахмельниччина.com.ua» робить всі зусилля для збереження інформації, розміщеної користувачами платних пакетів, але не гарантує її збереження в разі настання форс-мажорних обставин.
   Адміністрація «золотахмельниччина.com.ua» не здійснює перевірку розміщеної інформації, не несе відповідальності за відповідність інформації законодавству України.
        Ви повністю розумієте і погоджуєтеся з тим, що:
   Адміністрація «золотахмельниччина.com.ua» не гарантує відсутності помилок і збоїв, в тому числі відносно роботи програмного забезпечення. Адміністрація «золотахмельниччина.com.ua» докладе всіх зусиль для усунення будь-яких збоїв і помилок, у разі їх виникнення, в максимально короткі терміни.
   Адміністрація «золотахмельниччина.com.ua» не гарантує, що послуги будуть відповідати Вашим вимогам, надаватись безперервно і безпомилково.
   Адміністрація «золотахмельниччина.com.ua» не гарантує, що якість товарів, послуг або інформації, придбаних або отриманих за допомогою «золотахмельниччина.com.ua», буде відповідати вашим очікуванням і / або вимогам.
   Адміністрація «золотахмельниччина.com.ua» не гарантує, що товари, послуги або інформація, замовлені за допомогою «золотахмельниччина.com.ua», будуть надані постачальником відповідно до вашими очікуваннями.
  Скачування будь-якої інформації або матеріалів з сайту «золотахмельниччина.com.ua» здійснюється на свій страх і ризик. Ви повністю несете відповідальність за втрату інформації або шкоду, нанесену Вашому комп'ютеру внаслідок скачування інформації з сайту «золотахмельниччина.com.ua».
   Адміністрація «золотахмельниччина.com.ua» залишає за собою право видаляти або блокувати доступ до інформації, розміщеної користувачами платних пакетів без попередження, у разі:
- отримання обов'язкових до виконання рішень регулюючих органів України;
- вимог правовласника авторських або суміжних прав, про припинення порушень його прав користувачем сайту «золотахмельниччина.com.ua»;
- іншого порушення прав чи законних інтересів інших користувачів сайту «золотахмельниччина.com.ua», юридичних і фізичних осіб за їх мотивованим зверненням;
- виявлення інформації, яка заборонена до розміщення на сайті відповідно до даної угоди і Правилами розміщення інформації на сайті «золотахмельниччина.com.ua».
   

Для користувачів безкоштовних пакетів послуг Адміністрація «золотахмельниччина.com.ua» має право заблокувати доступ до інформації, отриманої від користувача за власним розсудом.