• PVS UKRAINE Banner2 450x140

РЕФЛЕКС, МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР, ПОЗБАВЛЕННЯ АЛКОГОЛЬНОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ, ТЮТЮНОПАЛІННЯ ТА ІГРОВОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ

РЕФЛЕКС, МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР, ПОЗБАВЛЕННЯ АЛКОГОЛЬНОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ, ТЮТЮНОПАЛІННЯ ТА ІГРОВОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ

РЕФЛЕКС, МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР, ПОЗБАВЛЕННЯ РІЗНИХ ВИДІВ ЗАЛЕЖНОСТІЦентр позбавлення різних видів залежності "РЕФЛЕКС" було створено Володимиром Степановичем Прокопенко у 1980 р. З тих пір понад тисячі людей пройшли курси лікування і збулися своїх шкідливих звичок. Пріоритетом роботи центру є лікування пацієнтів з різних видів залежності:

- алкогольної

-тютюнової

- ігрової

Ми пропонуємо Вам отримати відповіді на різноманітні питання, що стосуються Вашого здоров’я. Висока професійність та особисте чуйне відношення до пацієнтів характеризує наших лікарів.

В клініці царює спокійна невимушена атмосфера, яка сприяє створенню комфортних умов для пацієнтів та відвідувачів клініки. Прийом пацієнтів з їх бажання ведеться анонімно. Конфіденційність інформації є одною з основних прерогатив нашої роботи.

 

Оздоровчий центр В. Прокопенка «Рефлекс» у Хмельницькому це:

Лікування алкогольної залежності Хмельницький

Лікування тютюнопаління Хмельницький

Лікування залежності від азартних ігор Хмельницький

Позбавлення зайвої ваги Хмельницький

Проводимо лікування за допомогою методу Довженка; методу 25 кадру; європейського гіпнозу; індійського гіпнозу;  мануальної терапії.

Допомагаємо при: неврозах; депресії; подоланні страху висоти; води; відкритого та закритого простору; енурезі.

РЕФЛЕКС, МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР, ПОЗБАВЛЕННЯ РІЗНИХ ВИДІВ ЗАЛЕЖНОСТІ

 

 

Самими  популярними на  сьогодні з продуктів є спиртні напої. Алкоголь всіх видів і марок користуються попитом у переважної більшості сучасних людей, і кожен, так чи інакше, споживає його.

 alk1

Алкоголізм - це психічне захворювання. В результаті постійного вживання, у людини сильно погіршується здоров'я . Алкоголізм характеризується ще тим, що людина стає залежною від спиртних напоїв. Тому коли алкоголю немає, алкоголік страждає і щоб полегшити свої страждання, він повторює прийом спирту знову і знову. Алкоголізм несумісний із здоровим способом життя.

4.5/5 оценка (2 голосов)
алкогольна залежність | допомога | кодування | лікування | лікувати | медичний центр | наркотична залежність | тютюнова залежність