• PVS UKRAINE Banner2 450x140

РЕМОНТНО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД БІЛОГІР'Я ЕКО

РЕМОНТНО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД БІЛОГІР'Я ЕКО

 

ТОВ «Ремонтно-механічний завод Білогір'я»    ТОВ «Ремонтно-механічний завод Білогір'я Еко» засновано в 2016 році. В наявності є відповідна матеріально-технічна база, яка включає будівлі і споруди, обладнання для обробки металу.


    ТОВ «Ремонтно-механічний завод Білогір’я Еко» - це завод-виробник опалювального обладнання, а саме піролізних твердопаливних котлів БілЕко та традиційних твердопаливних котлів БілЕко для опалення приміщень до 5000 м2, теплогенераторів БілЕко, теплоакумуляторів БілЕко, димоходів з чорного та нержавіючого металу, трійників, колін.

ТОВ «Ремонтно-механічний завод Білогір'я»    Твердопаливний котел БілЕко – це один із найдешевших варіантів опалення будинків, офісів, СТО, шкіл, будинків культури, спортивних комплексів, дошкільних дитячих закладів, виробничих приміщень.

ТОВ «Ремонтно-механічний завод Білогір'я»    Ми виробляємо декілька видів твердопаливних котлів:

1.Піролізні твердопаливні котли БілЕко

    Піролізні твердопаливні котли БілЕко призначені для економного обігріву приміщень до 5000 м2, працюють, як на деревному паливі — дровах, відходах деревини, брикетах, так і на альтернативному паливі — тирсобрикети, інші види біомаси. Унікальна конструкція котлів і новий ефективний спосіб спалювання деревини кардинально відрізняються від простих котлів. Котли працюють на відходах деревини за технологією двоступеневого спалювання, при якій відбувається приблизно 80% піролізного спалювання (термічного розкладання деревини, в ході якого всі продукти згорання палива перетворюються на газ) і 20% класичного допалювання. ККД досягає до 88%.
Тривалість горіння таких твердопаливних котлів від 5 до 12 годин на одному завантаженні.

2. Традиційні твердопаливні котли БілЕко

ТОВ «Ремонтно-механічний завод Білогір'я»    Традиційні твердопаливні котли працюють на деревному паливі та вугіллі. У традиційних твердопаливних котлах за підтримку температури відповідає датчик температури, що управляє повітряною заслінкою. Якщо температура води занадто висока - датчик закриває заслінку, а якщо температура низька, то датчик відкриває заслінку. Тривалість горіння таких твердопаливних котлів від 4 до 8 годин на одному завантаженні.

3. Твердопаливні котли-плити БілЕко працюють також на деревному паливі і вугіллі та оснащені чавунною плитою для приготування їжі.ТОВ «Ремонтно-механічний завод Білогір'я»
   

    Підприємство також виготовляє теплогенератори БілЕко – це газогенераторні котли, які обігрівають приміщення за допомогою нагрітого повітря і мають ряд переваг:
1. Підвищення ККД системи за рахунок відсутності проміжного теплоносія;
2. Висока швидкість обігрівання: на повне прогрівання приміщення йде 20-40 хвилин, навіть у випадку початкової нульової температури;
3. Розмерзання системи неможливе;
4. Вища корозійна стійкість системи;
5. Можливість суміщення опалювальної системи з вентиляційною.

    Завдяки високій продуктивності та широкому діапазону регулювання температур 40-260 ºС теплогенератор БілЕко успішно використовується для обігріву житлових, громадських (сільські ради, будинки культури, спортивні заклади) та виробничих будівель (цехи, теплиці, оранжереї, тваринницькі ферми, птахоферми). Забезпечує необхідні температурні режими при сушці деревини та сільськогосподарської продукції.

     Твердопаливні котли українського виробництва більш стійкі до українських морозів. Тому найкращим вибором для опалення приміщення стане котел на твердому паливі БілЕко від ТОВ «РМЗ Білогір'я».

    Паралельно до вищевказаного ми виготовляємо:
ТОВ «Ремонтно-механічний завод Білогір'я»- кузови до вантажних автомобілів КАМАЗ, МАЗ, ЗІЛ, МАН та інших моделей, а також до прицепів, з переобладнанням на самоскиди;
- трубчаті теплообмінники для печі;
- автоклави;
- ящики для сміття;
- металічні огорожі.ТОВ «Ремонтно-механічний завод Білогір'я»

Проводимо загальні механічні операції, надаємо послуги по зварюванню теплообмінників, деталей до теплових магістралей (осьових сільфонних компенсаторів, опор).

ТОВ «Ремонтно-механічний завод Білогір'я»

5.0/5 rating 1 vote
ковані вироби | котли | литво | обладнання