• PVS UKRAINE Banner2 450x140

Найкраще

  • Омега Буд
  • Центр лазерноі косметологіі Антоніни Золотарьової
  • Танцювальний клуб «Афродіта»
  • ПАЛІНЧАК ТЕТЯНА ВІКТОРІВНА, ПРИВАТНИЙ НОТАРІУС

СЛАВУТСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ ПОГЛИБЛЕНОЇ ПІДГОТОВКИ В ГАЛУЗІ НАУКИ

СЛАВУТСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ ПОГЛИБЛЕНОЇ ПІДГОТОВКИ В ГАЛУЗІ НАУКИ

   В 1993 році у розкішному куточку Хмельниччини, в чудовому парку, який зберігся ще з часів Сангушків, відповідно рішення колегії при представникові Президента України у Хмельницькій області на базі Славутської школи інтернату був утворений обласний педагогічний ліцей інтернатного типу для підготовки педагогічних кадрів, в тому числі для міста і району.

    З 1993 по 2000 роки очолював Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки директор Семенюк Василь Васильович. З 2000 по 2009 рік ліцей-інтернат очолювала директор Семенюк Валентина Володимирівна. У листопаді 2009 року навчальний заклад очолила директор Саприкіна Олена Яківна. В ліцеї-інтернаті діють шість профілів навчання: філологічний, правовий, фізико - математичний, біолого-хімічний, економічний, інформаційно-технологічний і групи допрофільної підготовки (один 8-й та два 9-ті класи).

   Концепція закладу спрямована на модернізацію змісту освіти через надання можливостей ліцеїстам вибору змісту й форм навчання; розвиток і самореалізацію творчої особистості дитини; впровадження особистісно-орієнтованих інноваційних педагогічних технологій; формування інтелектуального потенціалу країни та громадянських компетенцій ліцеїстів.

    Пріоритетним напрямком роботи ліцею-інтернату є також перетворення навчально - виховного процесу з традиційного відтворення змісту навчання па інноваційне, творче, особистістю - орієнтоване, яке реалізуються через застосування вчителями інтерактивних технологій, методів проблемного, ситуативного навчання, розвитку критичного мислення, педагогіки співробітництва. Щорічно в перший день осені дитячі струмочки зберігаються до ліцейного містечка. І кожного року кількість дітей, яким потрібен такий навчальний заклад, зростає.

    Вчителі ліцею-інтернату – це віддані своїй справі педагоги-професіонали, які поєднують навчання і виховання в єдиний процес, ставлячи перед собою завдання формування високого рівня освітнього, інтелектуального і культурного потенціалу ліцеїстів. У колективі працюють 24 вчителя вищої кваліфікаційної категорії, з них: 7 мають педагогічне звання «учитель-методист», 6 «старший вчитель». 8 педагогів нагороджені Нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

    За період з 1994 по 2012 рік наш навчальний заклад закінчили 2095 випускників, з них 785 (37,5%) продовжили навчання у педагогічних вузах України, з них 56 вже працюють на освітянській ниві у місті Славуті та Славутському районі. Десять випускників ліцею-інтернату за ці роки повернулися до рідної Альма - матер у якості вчителів та вихователів: Гринько Андрій Іванович, Поліщук Людмила Віталіївна, Семенюк Марина Миколаївна, Левунець Марія Анатоліївна, Леоненко Андрій Анатолійович, Воробей Ірина Іванівна, Ульянков Антон Андрійович, Кравчук Наталія Миколаївна, Личик Іван Якович, Гізун Алла Василівна.

    Педагогічний процес в ліцеї – інтернаті спрямований на учня, розвиток його здібностей, обдаровань, розкриття інтелектуальних можливостей. „Талант. Покликання. Творчість” – ось девіз роботи закладу. Учні розвивають свої здібності в учнівському науковому товаристві „Пошук” Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України, на заняттях факультативів, спецкурсів, курсів за вибором, в літературній студії „Світанок”, гуртках естетичного та декоративно - прикладного напрямків, спортивних секціях.

    Ліцей пишається своїми учнями, серед них: 37 ліцеїстів переможців II етапу та 3 ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту науково - дослідницьких робіт учнів-членів МАН, 27 ліцеїстів стали переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін; команда-призер ХІІ Всеукраїнського турніру юних істориків, призери Всеукраїнського конкурсу «Intel-Техно Україна» та ін.. Ліцей-інтернат є фіналістом ІІІ Всеукраїнського конкурсу благодійних проектів «Добро починається з тебе», організованого Міжнародним благодійним фондом «Україна 3000»; входить числа флагманів освіти Хмельниччини.

    Навчальний заклад працює над науково–методичною проблемою «Використання сучасних інформаційно-комунікативних технологій у освітньому просторі ліцею-інтернату як умова формування талановитої особистості.»

    Наказом Міністерства освіти і науки України „ Про підсумки проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту сучасної моделі навчального закладу – Школи сприяння здоров’ю у 2010 році ” педагогічний колектив ліцею-інтернату визначений переможцем конкурсу та включений до Національної мережі освітньо - інформаційних центрів сприяння здоров’ю.

    Неоціненна важливість ліцею-інтернату в тім, що обдарована молодь тут не тільки отримує ґрунтовні знання, проходить справжню школу підготовки до вибору майбутньої професії, робить перші кроки до наукової діяльності, а й розвиває себе всебічно, стає особистістю й усвідомлює життєву істину: хто невтомно працює, до того приходить успіх, смак якого так важливо й солодко відчути молодій людині.

Фото

0.0/5 оценка (0 голосов)
інтернат наука | ліцей | навчання

Інформація – на вагу золота!

На сайті «Золота Хмельниччина» розміщений електронний варіант друкованої версії довідника підприємств та установ «Золота Хмельниччина».
Інформаційний Інтернет Портал «Золота Хмельниччина» це бізнес довідка м. Хмельницький та Хмельницької області.

 «Золота Хмельниччина» це телефонний довідник Хмельницького та Хмельницької області, в якому розміщено згруповану за видами діяльності інформацію про назви, адреси та телефони фірм та організацій Хмельницького та області.
«Золота Хмельниччина» не тільки телефонний довідник Хмельницького і Хмельницького області, але ідодаткова інформація.

«Золота Хмельниччина» пропонує карту Хмельницького, тут ви знайдете актуальний розклад маршрутів Хмельницького, всі ринки Хмельницького.
Найсвіжіша інформація про телефони підприємств Хмельницького регіону завжди стане в пригоді.

Готелі, ресторани, медичні послуги, стоматологія, юридичні, будівельні та інша докладна інформація бізнес довідника «Золота Хмельниччина», а саме адреси та телефони, всі види послуг та місце розташування на карті, можливість визначення маршруту «як доїхати».