• PVS UKRAINE Banner2 450x140

ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ № 4

ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ № 4

vpu 4 1    Вище професійне училище № 4 м. Хмельницького розташовано по вул. Інститутській, 10, 29016.
Професійно – технічний навчальний заклад створено в травні 1966 року.
Першим керівником навчального закладу був Андрійчук Василь Гнатович, продовжили його справу: Скальт Н. Й., Палюга І.Д., Нєсін І.Є.

 

 

 

 

dir vpu4    А з 1978 року і на сьогодні керівником училища є Тихонюк Петро Васильович

    За цей період навчальний заклад тричі реформувався. В 2000 році за наявності відповідної матеріально – технічної, науково – методичної бази, досвідчених педагогічних працівників реорганізований у Вище професійне училище № 4.

    Гордістю і золотим запасом навчального закладу є колектив, про який можна з впевненістю сказати, що педагогічні працівники – майстри своєї справи: 3 майстрів виробничого навчання; 14 викладачів загальноосвітніх дисциплін, 7 – професійної підготовки. Серед них – 20 майстрів виробничого навчання мають педагогічне  звання «майстер в/н І категорії», 3 – «майстер в/н ІІ категорії», 12викладачів – «спеціаліст вищої категорії», 7 - педагогічне звання «старший викладач», 2 – «викладач – методист».

    13 педагогічних працівників удостоєні звання «Відмінник освіти України», директор училища П.В. Тихонюк - нагрудний знак А.С. Макаренка (додаток № 1).

    Вагомий внесок у розвиток ПТО, зміцнення навчально–матеріальної бази училища вносять педагогічні працівники, які в постійному пошуку досягнень науки, техніки, технології і світового досвіду: Тихонюк П.В., Андрєєва Л.І., Кишкова М.С., Мартинюк Л.Й., Бобровський О.В.,Пугач О.Г., Субачов В.П., Репецький М.М., Спірідов, Либа Н.К., Кучерук Н.В., Кухар П.В., Тихонюк М.В, Симоненко М.Г., Галкіна І.Д., Круць Т.В., Доценко М.І., Побережний І.В.

    Вище професійне училище № 4 – це державний навчальний заклад ІІІ атестаційного рівня, який забезпечує права громадян України на професійне навчання відповідно до їх покликань, інтересів, здібностей з метою задоволення потреб економіки у кваліфікованих конкурентоспроможних на ринку праці робітниках.

    Училище працює на підставі ліцензії, якою надано право здійснювати освітню діяльність з надання професійної освіти на рівні кваліфікаційних вимог до підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації робітників із таких професій:

    На базі базової середньої освіти:

- муляр; електрозварник ручного зварювання;

- столяр (виробництво художніх меблів);

- столяр будівельний; тесляр;

- штукатур; маляр; лицювальник – плиточник;

- слюсар з ремонту автомобілів; електрозварник ручного зварювання.

    На базі повної середньої освіти:

- маляр;

- штукатур;

- столяр будівельний;

- слюсар з ремонту автомобілів;

- монтажник систем утеплення будівель.

    За роки існування училища підготовлено до 15 тис. робітників, 1,5 тис. випускників закінчили училище з відзнакою.

    Про своїх вихованців можна з впевненістю сказати, що вони працюють в кожній будівельній галузі міста.

    Трудові звершення випускників та ІПП досить широкі, це:

- відбудова Молдови після землетрусу;

- будова Олімпійського містечка в Москві, Києві, Мінську;

- будівництво архітектурних ансамблів;

- відбудова Славутича після Чорнобильської катастрофи

- будівництво дев’ятої металургійної домни в Кривому Розі.

    Чимало об’єктів у зведено руками випускників училища і в нашому рідному місті: Палац творчості, Центральний універмаг, театр ім. Старицького, будинок молоді «Проскурів», адміністративне приміщення управління УМВС України в Хмельницькій області і багато інших. ВПУ №4 – це не лише кузня виховання будівничих, а й кузня кадрів для потреб навчальних закладів. Практична більшість керівників міських ПТНЗ, як і 80% працюючих ІПП, набували знань, вчилися в цьому навчальному закладі.

4.0/5 rating 1 vote
навчання