• posmishka 2019
  • Посмішка успіху

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ КОЛЕДЖ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ КОЛЕДЖ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Direktor tor koledgДиректор – Трішкіна Ніна Іванівна – кандидат економічних наук, доцент
Рік заснування - 1965
Рівень акредитації – І
Ліцензія – АЕ № 270521 від 05.06.2013 р.
Форма навчання – денна, заочна
Відділення: фінансове, товарознавче, технологічне, заочне, курсової підготовки та підвищення кваліфікації
Спеціальності:
Документознавство та інформаційна діяльність
Діловодство
Економічна кібернетика
Інформаційна діяльність підприємства
Фінанси і кредит
Фінанси і кредит
Оціночна діяльність
Облік і аудит
Бухгалтерський облік
Маркетинг
Комерційна діяльність
Товарознавство і торговельне підприємництво
Товарознавство та комерційна діяльність
Харчові технології та інженерія
Виробництво харчової продукціїtor koledg2


    Хмельницький торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету - це сучасний навчальний заклад з міцною матеріально - технічною базою, високо професійним педагогічним колективом, імідж якого примножують його випускники.
tor koledg1    Коледж заснований у 1965 році, є державним вищим навчальним закладом І рівня акредитації та входить до структури одного із найпрестижніших вищих навчальних закладів України – Київського національного торговельно-економічного університету.
    Навчання відбувається за рахунок коштів Державного бюджету України та за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб.
    Сучасні методики навчання, комп'ютерне оснащення, кваліфіковані викладачі, зручні і обладнані усім необхідним аудиторії, лабораторії, комп'ютерні класи, інформаційний Інтернет-центр, гуртожиток, їдальня, бібліотека, читальний зал, спортивний зал - все це забезпечує якісну, повноцінну теоретичну та практичну підготовку спеціалістів.
gramota    Рейтинг навчального закладу за визначенням Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації – 3 місце серед 15 навчальних закладів області І рівня акредитації.
    З метою забезпечення зв’язків з підприємствами, організаціями та закладами освіти регіону, популяризації навчального закладу та прозорості його діяльності продовжена робота з Хмельницьким культурно-просвітницьким центром «Просвіта»; Івановським промислово-економічним коледжем (Росія); Бурштинським торговельно-економічний коледжем КНТЕУ та Житомирським торговельно-економічний коледжем КНТЕУ, обласним управлінням у справах захисту прав споживачів у Хмельницькій області; Центром зайнятості по навчанню незайнятого населення, Подільським культурно-просвітницьким центром ім. М. Реріха; КЗК «Хмельницький обласний краєзнавчий музей»; налагоджена робота з ДП «Хмельницький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації», прийнята участь в громадській акції „Флагмани освіти і науки України” і за результатами її коледж нагороджений дипломом „За вагомий внесок в розвиток іміджу освіти і науки України”.
    Великою заслугою колективу коледжу є отримання Сертифікату на систему управління якістю(від 30.03.2011 року), який посвідчує, що система управління якістю стосовно надання освітянських послуг відповідає вимогам ДСТУ ІSO 9001 6 2009 «Система управління якістю. Вимоги».  
tor koledg4    Враховуючи стратегічний курс Уряду України колектив коледжу спрямовує зусилля на подальше підвищення рівня якості навчання як основи забезпечення конкурентноздатних випускників, виховання патріота, людини високої культури та активної життєвої позиції. tor koledg3
    Студенти мають можливість проходити практику у торговельних підприємствах, закладах ресторанного господарства, фінансових та бізнесових структурах, біржах, виробничих підприємствах міста Хмельницького та Хмельницької області та продовжувати навчання у Київському національному торговельно-економічному університеті та його структурних підрозділах, вищих навчальних закладах ІІІ-IV рівня акредитації м. Хмельницького та ін.

0.0/5 оценка (0 голосов)